با مشاوره رایگان توسط تیم مجرب باربری بابلسر بار، با مطمئن ترین اتوبار جابجا شوید .

با مشاوره رایگان توسط تیم مجرب باربری بابلسر بار، با مطمئن ترین اتوبار جابجا شوید .

 

 

انتخاب باربری خوب یکی از چالش های اسباب کشی در این شهر است. تشخیص بهترین شرکت حمل بار برای اسباب کشی در میان اتوبارهای متعددی که خدمات را انجام می دهند؛ کار غیرممکنی نیست البته کار آسانی هم نیست.

انتخاب بهترین باربری مامطیر توسط شما باید با دقت و وسواس زیادی صورت بگیرد. اشتباه در انتخاب اتوبار، دردرسرها و هزینه های اسباب کشی شما را افزایش میدهد. اما اینکه بهترین شرکت را برای اسباب کشی چطور می شود شناسایی کرد؛ در ادامه همراه ما باشید.

 

بهترین باربری مامطیر را از دوستان خود بپرسید
شاید این راحت ترین کار باشد، دوستانی که تجربه اثاث کشی را دارند بهترین مشاوران هستند. در بیزینس ها همیشه توصیه می شود که بهترین تبلیغات، تبلیغات گوش به گوش است. مشورت با دوستان و استفاده از تجربیات اسباب کشی آنها یکی از راهکارهای مناسب انتخاب بهترین باربری مامطیر برای اسباب کشی است.

 


استفاده از تجربیات آنها میتواند شما را در انتخاب بهترین باربری برای اسباب کشی در غرب مازندران، شرق، شمال و حتی جنوب پیش بیاندازد. نقاط ضعف و قوت باربری های مامطیر را از آنها بپرسید و در انتخاب بهترین شرکت باربری از آنها استفاده کنید.

 

 

خودتان باربری ها را مقایسه کنید
بعد از مشورت با دوستان لیست بهترین باربری های استان را بنویسید. قدم بعدی مقایسه بین شرکت های خدمات اسباب کشی است. چندین مورد وجود دارد که شما حتما باید آنها را در گزینه های انتخابی خود با دقت مقایسه کنید. در ادامه به این موارد اشاره می کنیم

 

 

قیمت باربری 

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین باربری مامطیر برای اسباب کشی، قیمت است. لازم است به این نکته توجه کنید؛ همان طور که پایین ترین قیمت بهترین گزینه نیست، بالاترین قیمت هم با کیفیت ترین شرکت حمل بار نیست. ممکن است یک شرکت خدمات اسباب کشی برای پایین آوردن نرخ باربری اثاث منزل، از اقلام بی کیفیت برای بسته بندی اثاثیه منزل استفاده کند، بنابراین هزینه خدمات شرکت باربری  باید با کیفیت آن متناسب باشد. نکاتی که باید برای استعلام قیمت در نظر گرفت، آیتم هایی نظیر موارد زیر است:

 

ماشین های متناسب با بار و رانندگان مجرب: 

ماشین حمل بار یکی از تجهیزات مهم مورد استفاده در اسباب کشی است. انتخاب ماشین برای اسباب کشی یا باربری باید هوشمندانه و با توجه به حجم و اندازه بار باشد. اشتباه در انتخاب ماشین حمل بار می تواند دردسرهای اسباب کشی شما را افزایش دهد.


انتخاب کوتاه ترین مسیر جهت کاهش زمان باربری:  

در شهر شلوغی مانند بابل، استفاده از مسیر های کوتاه تر و خلوت میتواند تاثیر زیادی روی کاهش مدت زمان اسباب کشی داشته باشد

 


 ابزار با کیفیت جهت بسته بندی: 

استفاده از لوازم با کیفیت جهت بسته بندی ایمنی اسباب کشی شما را تضمین میکند.

 


نیروی با تجربه و مسلط در مسائل فنی اسباب کشی:

مهارت هایی نظیر بسته بندی لوازم منزل، باز و بسته کردن لباسشویی، یخچال ساید، ماشین ظرفشویی، لوستر، باز و بسته کردن تخت و … میباشند که نیاز به تخصص دارند و کارگران باربری باید به آنها مسلط باشند. البته این خدمات در صورت درخواست مشتریان انجام می شود.

 


خدمات باربری

یکی از ویژگی های بهترین باربری مامطیر ،ارائه صفر تا صد خدمات اثاث کشی است. یک اتوبار خوب برای اسباب کشی در تمام مراحل جا به جایی در کنار مشتریان خود است. بررسی موارد زیر به شما برای انتخاب بهترین باربری شمال کمک می کند.

 

 

سرویس دهی در تمام نقاط مازندران:

یک شرکت خوب در تمام نقاط مازندران سرویس دهی دارد. مهم نیست که در کجای استان هستید هر جا که باشید در کمترین زمان ممکن آنها باید آماده سرویس دهی به شما باشند. شما با استفاده از اپلیکیشن مامطیر به مانند اسنپ میتوانید آدرس مبدا و مقصد خود را مشخص کنید و بعد از مدت زمان کوتاهی ماشین درخواستی به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

 


سرعت سرویس دهی مناسب:

هزینه اسباب کشی شما به صورت ساعتی محاسبه می شود(سه ساعت اول مبلغ ثابت و بعد از آن به ازای هر ساعت اضافه یک مبلغ مشخص اضافه میشود.) بنابراین هر چه شرکت سریع تر سرویس دهی دهد، هزینه های شما کاهش خواهد یافت. متاسفانه در برخی شرکت ها دیده شده که برای افزایش مبلغ پرداختی توسط مشتری، زمان اسباب کشی را عمدا افزایش میدهند. بنابراین یک شرکت بسته بندی و اسباب کشی خوب اثاثیه شما را با سرعت و ایمنی بالا بسته بندی و حمل میکند.

 


ارائه خدمات در ساعات مختلف شبانه روز:

شما ممکن است در روزها و ساعات خاصی برای اسباب کشی خود برنامه ریزی کرده باشید. پس شرکت خدمات اسباب کشی مورد نظر شما باید توانایی ارائه سرویس در ساعات مختلف شبانه روز را داشته باشد. سرویس دهی اتوبار مامطیر همه روزه از ساعت 8 صبح تا 11 شب است.

 


وجود کارگران اسباب کشی ماهر و مجرب:

حمل اثاثیه منزل کار حساسی است و یک کارگر اسباب کشی علاوه بر قدرت جسمانی بالا، باید دارای دقت و سرعت کافی نیز باشد. اثاثیه منزل باید بدون هیچ گونه خراش، فرو رفتگی، شکستگی و…. حمل شوند و استفاده از کارگر غیر تخصصی اسباب کشی، ممکن است باعث صدمه دیدن لوازم خانه شما شود. بهترین باربری شمال دارای نیروهای حرفه ای اسباب کشی و حمل بار است.

 


ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل:

اثاثیه منزل شما حتما باید قبل از جا به جایی بسته بندی شوند. بسته بندی از آسیب دیدن اثاثیه شما حین جا به جایی جلوگیری میکند. بهترین اتوبار مامطیر اثاثیه شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی میکند

 


ارائه خدمات باربری مامطیر به شهرستان:

ممکن است شما به مقصد شهرستان قصد جا به جایی داشته باشید. یک شرکت خوب برای اسباب کشی حتما خدمات اتوبار مامطیر به شهرستان را نیز ارائه میدهد.

 


نمونه کار بسته بندی اثاثیه منزل اتوبار مامطیر


 

پاسخگویی: 

یکی از ویژگی های باربری خوب برای اسباب کشی رعایت اصول مشتری مداری است. آنها با مشتریان خود همواره در تعامل هستند تا پاسخگوی نیازهای آن ها در هر زمانی باشند. بهترین باربری مامطیر تمام اطلاعات مورد نیاز (لیست قیمت، هزینه های جانبی و…) را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و تمام موارد لازم برای یک اسباب کشی آسان و بی دردسر را بدون پیچیدگی به مشتری ارائه می دهد.

 

اتوبار مامطیر با تیمی مجرب و متخصص در امور اسباب کشی در تمام نقاط  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان با منصفانه ترین قیمت است. 

 

شماره تماس استعلام قیمت و ثبت سفارش

09112141320

09361116394

01132206700

  (مامطیر تجربه باربری هوشمند)

 

ارتباط با ما

آدرس : مازندران - ایران

تلفن دفتر : 01132206700

فکس : 01132206700

همراه : 09918325006

همراه : 09022996500

آمار سایت

کاربران
1
مطالب
51

حاضرین در سایت

ما 391 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Template Design:Dima Group